• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100091377420673&mibextid=ZbWKwL
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05303701772
  • https://www.instagram.com/m.yilmaz.nakliye_ve_tasima
MYZ NAKLİYE ve TAŞIMACILIK 
TEL: 0530 370 17 72
Müşteri Hizmetleri
MYZ Nakliye
 MYZ nakliye ve taşımacılık
MYZ Taşımacılık
 MYZ nakliye ve taşımacılık
Müşteri Hizmetleri
 MYZ nakliye ve taşımacılık

İstanbul'dan Ankara'ya almış olduğunuz Mehmet Bey'in ev eşyasını teslim ettik.

İstanbul'dan Ankara'ya Ev Eşyası Nakliyesi

İstanbul Esenyurt ilçemizden sayın Mehmet beyin ev eşyası Ankara Sincan'da bulunan evine deneyimli ekibimiz ile zarar ve ziyan olmadan istediği tarihte ulaştırılmıştır. 


Bizleri tercih ettiği için kendisine teşekkür ederiz. 

TELEFON: 0530 370 17 72

İstanbul'dan Ankara'ya Ev Eşyası Nakliyesi, İstanbul Ankara Nakliyeciler taşıma Hizmetinde müşterilerin en ufak bir detay atlamaksızın her türlü eşyaları değeri üzerinden garanti altına alınmaktadır. Nakliyat firmasında olmayan bir nakliyat firmasının verebileceği en önemli güvencelerden bir tanesidir. İstanbul'dan Ankara'ya Ev Eşyası Nakliyesi, Taşıma işlemi yapılmadan önce evin veya ofisin taşınacak olan eşyalarının keşfi yapılır bu keşif doğrultusunda gelecek alacak ve taşıma günü çalışacak personel belirlenir. Ayrıca olabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için taşıma ile ilgili sözleşme isteğe göre yapılır. İstanbul'dan Ankara'ya Ev Eşyası Nakliyesi Müşteri temsilcilerimizle 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz ekpertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

İstanbul'dan Ankara'ya Ev Eşyası Nakliyesi, Siz müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için araçlarımızı her geçen gün büyütüyoruz. Sokakların olması küçük araçlara ihtiyaç duyuluyor. İstanbul Ankara taşıma firmaları başında firmamız gelmekte sürekli olarak personelimizi testlerden geçiriyoruz. İstanbul'dan Ankara'ya Ev Eşyası Nakliyesi, Müşteri yorum ve beğenileri dikkate alarak hizmet verme yöntemini seçmiş öncü firmalardan biridir. Amacımız karşılıklı güven doğrultusunda işimizi en iyi bir şekilde yapmak. Müşteri potansiyelini genişleterek, teknolojinin insanlara sağladığı imkânlardan yararlanarak Ankara istanbul arası taşımalarda sizlere en iyi hizmeti sunmaktır.

 MYZ nakliye ve taşımacılık

Bizleri her zaman güvenle arayabilirsiniz.

MYZ nakliye ve Taşımacılık
TELEFON: 0530 370 17 72
268 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın