• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100091377420673&mibextid=ZbWKwL
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05303701772
  • https://www.instagram.com/m.yilmaz.nakliye_ve_tasima
MYZ NAKLİYE ve TAŞIMACILIK 
TEL: 0530 370 17 72
Müşteri Hizmetleri
MYZ Nakliye
 MYZ nakliye ve taşımacılık
MYZ Taşımacılık
 MYZ nakliye ve taşımacılık
Müşteri Hizmetleri
 MYZ nakliye ve taşımacılık
NAKLİYE VE TAŞIMACILIK
NAKLİYE VE TAŞIMACILIK

MYZ Nakliye ve taşımacılık her türlü nakliyat işlerinizde bir telefon kadar yakınız.  Bizleri iletişim numaralarından arayarak bir saat içinde nakliyeniz güvenli bir şekilde alınır ve istediğini yere kargonuz 24 saat icinde ulaştırılır. Her türlü eşyalarınız sigorta kapsamında taşınmaktadır.  Kapalı ve açık kasa araçlarımız ile istediğiniz illere ve İstanbul içine nakliye yapılmaktadır. Büro taşımacılığı, OFİS taşımacılığı, parça eşya taşıma, evden eve nakliyat işleri uzman personellerimiz ile taşıma yapılmaktadır. Taşıma yapılırken her türlü kırılma, ezilme ve zayiatlarda zararınız hemen karşılanmaktadır. Ankara İstanbul arası nakliye hizmetinde öncü bir firma olma yolunda ilerliyoruz. İstanbul Ankara arası taşımacılık ve nakliye işinde kendimize güveniyoruz. 

Sizlerin eseri MYZ Nakliye ve Taşımacılık.

0530 370 17 72


Nakliye ve taşımacılık sektöründe kendini ispat etmiş olan şirketimiz, 20 yıldır siz değerli müşterilerin hizmetindedir. Nakliye ve taşımacılık uzmanlık gerektiren, tecrübe ile güvence altına alınan bir sektördür. Nakliye ve taşımacılık yolunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. 

MYZ nakliye ve taşıacılık güler yüzlü personeli ve yenilenmiş araçlarıyla kaliteden ödünç vermeyen bir firmadır. Nakliyenizi veya parça eşyanızı yerinde özenle paketleyip, istediğiniz adrese zamanında ve güvenle teslim etmekteyiz. Bir telefon kadar yakınız.

Lütfen Bilgi için arayınız.
0530 370 17 72
  
308 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın